28 NIEDZIELA ZWYKŁA 10.10.2021

Dzisiaj Msze św. o 8.00, 11.00, o 15.30 nabożeństwo różańcowe i Msza św o godz. 16.00.
Dzisiaj przeżywamy XXI Dzień Papieski. Z tej okazji dziecięca schola „Bogu Miłe” z parafii zapraszają na Koncert Papieski po Mszy św. o godz. 11.00. Po koncercie Grupa Modlitewna zaprasza do sali pod kościołem na kremówki papieskie, kawę i herbatę. Przy drzwiach ministranci będą stali z koszykami i będzie można złożyć ofiarę na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Środki te, jak co roku, będą przeznaczone dla młodzieży studiującej,
pochodzącej z niezamożnych rodzin.
Chcę bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania uroczystych obchodów Dnia Papieskiego.
Składka na tacę jest przeznaczona na nowe organy. Bóg zapłać za ofiary.
Przez cały październik Msze św. i nabożeństwa różańcowe w tygodniu są odprawiane o godz. 18.00 a w niedziele o godz. 15.30. Zachęcam do licznego uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych dzieci, młodzież i starszych zwłaszcza dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. oraz te dzieci, które przyjęły w tym roku I Komunię św. i młodzież z klas VI, VII i VIII, która rozpoczyna 3-letnie przygotowanie do sakrament bierzmowania.
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45.

W trzeci piątek miesiąca o godz. 17.30 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie prowadziła Grupa Modlitewna z parafii.
W sobotę na godz. 17.00 zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas VI, VII, VIII na wspólną katechezę w kościele.
Jest do nabycia prasa katolicka m. in. „Gość Niedzielny” . Wśród wielu ciekawych artykułów jest ten o przeżywanym 15 października Dniu Dziecka Utraconego. Każdego roku tysiące dzieci umiera w wyniku poronienia.

Dziękuję Paniom za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. W nowym tygodniu
proszę następujące panie:
Maria Gil
Agata Strama
Katarzyna Mąka
Marta Zwijacz

Wspomnienia tygodnia:
Środa: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
Piątek: wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
Sobota: wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej

INTENCJE MSZALNE 11.10 – 17.10. 2021

Poniedziałek: godz.18.00: +Stanisław Galica w 4 r. śm.
Wtorek: godz.18.00: +Jan Bafia w 8 r. śm. (od rodziny)
Środa: godz. 18.00: Za Parafian
Czwartek godz. 18.00: +Jan Bafia, Maria żona
Piątek: godz. 18.00: Msza św. za zmarłych:
Sobota: godz.18.00: +Agnieszka Babiarz
Niedziela:
8.00: +Jan Wilkus w r. śm., Andrzej syn
11.00: +Zofia Piech w 1 r. śm. (od córki Niny z rodziną)
16.00: Za Parafian